Łeba, ul. Abrahama 4

Regulamin

Regulamin

WITAMY z dobrą energią w Łebie w
Domkach drewnianych u Skrzata/ Apartamencie z Patio – ul. Abrahama 4
Apartamencie w centrum – ul. Kościuszki 55
 
Dziękujemy za wybranie naszego miejsca na swój wypoczynek. W podziękowaniu życzymy dobrego i niezapomnianego czasu - w oderwaniu od codziennych trosk i w dobrej energii! 
Justyna & Piotr
 
Prosimy o przeczytanie poniższego regulaminu, tak aby wszelkie wątpliwości zostały rozwiane przed zawarciem umowy najmu (przed wpłaceniem zaliczki).
 
REGULAMIN NAJMU
 
Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tego regulaminu.
 
REZERWACJA I ZALICZKA
 
 1. Uzgodnioną rezerwację wstępną (telefoniczną lub mailową) należy potwierdzić poprzez wpłatę w ciągu 3 dni roboczych zaliczki w wysokości opłaty za 2 doby pobytu. Gdy zaliczka dotrze do nas, umowę najmu uważamy za zawartą.
 2. Jeśli rezerwacja dotyczy pobytu 2-3 dniowego, prosimy o wpłatę za całość pobytu.
 3. Brak wpłaty zaliczki w umówionym terminie oznacza dla nas rezygnację z pobytu u nas i skutkuje anulacją rezerwacji wstępnej.
 4. Pozostałą kwotę za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu przy odbieraniu kluczy do domku/apartamentu; należy wpłacić całą należność za dokonaną rezerwację, nawet jeśli pobyt ulegnie skróceniu z przyczyn znanych Najmującemu.
 5. W przypadku rezygnacji z rezerwacji po wpłacie zaliczki, jest ona zwracana tylko w przypadku, gdy rezygnacja następuje najpóźniej do 40 dni przed rozpoczęciem pobytu. W pozostałych przypadkach zaliczka nie ulega zwrotowi
 
ZAMELDOWANIE I POBYT
 
 1. Doba pobytu zaczyna się o godz 16:00 w dniu przyjazd. Miło nam będzie, jeśli poinformują nas Państwo wcześniej smsem lub telefonicznie o planowanej godzinie przyjazdu.
 2. Zameldowanie w domku/apartamencie następuje po dokonaniu wpłaty za pozostały czas pobytu.
 3. Przy zameldowaniu prosimy o wskazanie imienia, nazwiska oraz adresu, na podstawie dokumentu tożsamości.
 4. Bardzo prosimy palaczy o delektowanie się dymkiem na zewnątrz, przed domkiem oraz gaszenie papierosów w popielniczce
 5. Prosimy o zachowanie możliwej ciszy w godzinach późnowieczornych – każdy wypoczywa inaczej, jedni na głośno, inni w ciszy.
 6. Prosimy, aby na teren naszego obiektu nie przyprowadzać gości, którzy jako znajomi/rodzina nocują w innym obiekcie w Łebie. Zachęcamy do wspólnych spotkań w knajpach i restauracjach.
 7. Akceptujemy  zwierzęta – tylko psy o małych wymiarach. Wynika to z naszego doświadczenia, iż duże psy – choć częściej mnie groźne od małych szczekaczy – budzą niepokój, szczególnie u dzieci. Zależy nam, aby wszyscy nasi goście czuli się u nas komfortowo;  prosimy też o dbanie o czystość i sprzątanie na bieżąco odchodów po pupilu; za pobyt psa jest pobierana opłata wskazana w cenniku pobytu.
 8. W cenę pobytu są wliczone wszystkie opłaty za media – prąd, wodę, ogrzewanie, WI-FI, parking na jedno auto; 
 9. W sezonie grzewczym, czyli zimowym i wczesnowiosennym – prosimy o dbanie, aby wietrzenie pomieszczeń odbywało się w miarę krótko.  
 10. WI-FI dostęp: 
  Wyszukaj sieć
  : u skrzata
  Wpisz hasło : elektronik
 11. W cenę Państwa pobytu nie jest wliczone ubezpieczenie zdrowia i mienia. Nie ponosimy odpowiedzialności za Państwa urazy, zdrowie, pozostawiony bagaż.
 12. Jeśli zauważą Państwo po przyjeździe jakieś widoczne braki w wyposażeniu lub uszkodzenia sprzętów, proszę o zgłoszenie nam tego jak najszybciej.
 13. O to samo prosimy przy Państwa wyjeździe – chcemy, aby wszyscy nasi Goście wypoczywali w tych samych warunkach.
 14. Jeśli zabraknie wody, prądu lub WI-FI , nastąpi to prawdopodobnie z przyczyn od nas niezależnych (szczególnie dotyczy to WI-FI, sieć jest bardzo obciążona w szczycie sezonu), prosimy o możliwą wyrozumiałość co do powstałych niedogodności.
 15. Jeśli w trakcie pobytu powstaną szkody w wyposażeniu domku/apartamentu, zwrócimy się o ich pokrycie do Państwa.
 16. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w domkach /apartamencie nie wolno używać sprzętów, które nie są na wyposażeniu, a mają związek z użyciem gazu lub prądu oraz mogą stwarzać zagrożenie, np. grzałka elektryczna, nagrzewnica, grzejnik elektryczny.
 17. W przypadku  korzystania z domków w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem lub w przypadku łamania regulaminu lub warunków umowy (np. poprzez inną niż deklarowana ilość osób w domku), zastrzegamy sobie prawo do zerwania umowy najmu.
 
WYMELDOWANIE
 
Doba pobytu kończy się o godz.10:00 w dniu wyjazdu.
Mamy nadzieję, że będą Państwo wyjeżdżać z dobrymi wspomnieniami oraz chęcią powrotu.